Naši lektori

Vzdelávanie lektorov

Babylonská Škola v sebe zahŕňa niekoľko stupňov vzdelávania. Keďže nám záleží aj na kvalite a vzdelávaní našich kolegov a lektorov. Ako u nás zvykneme hovoriť deti sú to najvzácnejšie, čo nám zverujete, preto nám záleží na tom, aby sa oni a rovnako aj vy ako pedagógovia cítili v bezpečí. Preto sme rokmi vyvinuli vzdelávací systém pre našich lektorov a hlavných lektorov zameraný na prácu s deťmi, budovanie dôvery, tvorivú hru, divadlo, psychológiu dieťaťa, osobnostný rozvoj, či rozvoj organizačných a manažérskych schopností u našich hlavných lektorov.

Naši lektori

Veron, 23 rokov

Študujem editorstvo a vydavateľskú prax, pracujem v Babylone. Mám veľmi rada hudbu, divadlo, poéziu, šport a deti. Voľný čas najradšej trávim s rodinou a priateľmi.

Dávid, 25 rokov

Študoval som editorstvo a vydavateľskú prax. Venujem sa divadlu, som knihomoľ a rád píšem príbehy (teraz aj pre deti). Svoj voľný čas venujem priateľom, netflixu a spánku.

Noemi, 22 rokov

Študujem psychológiu. Venujem sa foteniu, pečeniu, som knihomoľ a teraz sa venujem viac písaniu románu. Počas môjho voľného času trávim čas s rodinou, priateľmi, deťmi, korčuľovaniu a foteniu.

Mima, 25 rokov

Momentálne stále študujem na Univerzite Palackého v Olomouci odbor dramaterapia. Popritom sa venujem divadlu a spevu. Moje záľuby sú skauting, folklór, lyžovanie, maľovanie jednoducho z každého rožka troška a samozrejme práca s deťmi napríklad u nás v Detskom Babylone, kde rada trávim čas s deťmi a rada sa od nich čo to o svete naučím.

Zuzka, 26 rokov

Študujem výtvarnú edukáciu. Mám rada umenie, hudbu, divadlo a dobré jedlo, proste všetko tvorivé, kreatívne. Venujem sa rada tvoreniu, vyrábaniu a prerábaniu veci, taktiež rada čarujem v kuchyni. Voľný čas najradšej trávim doma s partnerom a našim malým 4-členným mačacím stádom, u rodiny, či rýchlou jazdou na kolieskových korčuliach.

Zaujala ťa naša firma a chcel by si sa stať jej súčasťou?