Ubytovanie a lokalita

Naše zariadenia

V rámci našich aktivít pôsobíme v týchto zariadeniach

Penzión Bystrina

Penzión Bystrina sa nachádza na začiatku Narodného parku Nízke Tatry-Juh, v obci Bystrá. V júli 2020 boli v penzióne vykonané interiérové úpravy s cieľom umožniť klientom organizovať rôzne typy pobytov, určené predovšetkým na oddych detí a študentov. Rozľahlý areál 9000 m2 je ideálnou voľbou pre školy v prírode, letné tábory či školské výlety. Penzión a jeho okolie ponúka množstvo služieb a aktivít. Zariadenie disponuje futbalovým a volejbalovým pieskovým ihriskom, veľkým vonkajším bazénom, priestorom na opekanie, grilovanie, letnou terasou, jedálňou, dvomi spoločenskými miestnosťami a piatimi chatkami pozdĺž areálu. Okolie je charakteristické viacerými turistickými možnosťami. V penzióne sú k dispozícii 4 – 5 lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita hotela je 81 osôb. www.penzionbystrina.sk

Hotel Vrchy

Hotel Vrchy sa nachádza na začiatku Narodného parku Nízke Tatry-Juh, v obci Bystrá. Nádherná príroda a okolité hory Vám počas celého pobytu zabezpečia dokonalý relax a pokoj. Zariadenie poskytuje ubytovanie hlavne pre ucelené skupiny, žiakov a študentov ako aj väčšie rodinné či firemné kolektívy. K vybaveniu hotela patrí veľký vonkajší bazén, volejbalové ihrisko, priestor na opekanie a grilovanie, vonkajšia terasa, jedáleň. V interiéri slúžia na zábavu tri spoločenské miestnosti s biliardom, šípkami a stolným futbalom. K dispozícii je dokopy 116 miest v dvoj-, troj-, štvorlôžkových izbách a 2 apartmánoch.

Hotel Mýto ***

Hotel sa nachádza v nádhernom prostredí prírody Nízkych Tatier, klientom ponúka množstvo možností aktívneho aj pasívneho oddychu. Súčasná moderná doba kladie vysoké nároky nielen na nás dospelých, ale aj na tých najmenších. Škola v prírode je tým pravým pobytom, ktorý slúži na relax od bežných školských povinností a stmelenie kolektívu. S týmto zámerom by sme Vám radi dali do pozornosti veľké množstvo služieb a aktivít, ktoré hotel ponúka.

Nachádza sa tu športová hala (squash, bowling, biliard, stolný tenis), niekoľko vonkajších ihrísk (tenis, basketbal, volejbal, futbal), ale aj viacero lyžiarskych svahov a turistických možností v tesnej blízkosti hotela. Pre pedagógov a deti dokážeme pripraviť nezabudnuteľný pobyt. 
www.myto-hotel.sk

Neváhajte a rezervujte si jeden z termínov!