Chcem byť lektor

Zaujala ťa naša firma a chcel by si sa stať jej súčasťou?

Detský Babylon každoročne hľadá mladých šikovných ľudí na pozíciu lektor do škôl v prírode a denných táborov. Pokiaľ ťa zaujala naša firma a chceš u nás pracovať pošli nám informácie o sebe na info@bsvp.sk.

Prečo lektor a nie animátor v škole v prírode?

Animátor je človek, ktorý pripravuje pre deti zábavný program. U nás v Babylonskej Škole sa snažíme, aby sa deti vzdelávali. A to nie v odborných predmetoch, ale tak trochu inak. Lektori pri svojej práci využívajú metódy rozvoja prirodzenej detskej tvorivosti, obrazotvornosti a tvorivej fantázie. Týmto intenzívnym zážitkovým procesom rozvíjajú osobnosti detí. To ale neznamená, že sa deti s nami nebavia. Práve naopak! Je normálne, že tieto procesy zatiaľ neovládaš, my ťa dôkladne zaškolíme.
Hľadáme ľudí s chuťou pracovať s deťmi. Ostatné ťa naučíme. Práca je vhodná aj pre ľudí, ktorí zatiaľ nemajú skúsenosť s týmto typom práce, všetkých našich budúcich kolegov vyškolíme.
Dôležité predpoklady úspešného lektora:

Ako prebiehajú školenia?

Sme firma, ktorá robí s deťmi cez divadlo a tvorivú hru na rozvoj osobnosti a fantázie. Preto každý, kto s nami spolupracuje musí ovládať našu metodiku, aby vedel deťom plnohodnotne odovzdať naše posolstvo a adekvátne s nimi pracovať.

Ak nemáš predchádzajúce skúsenosti, vôbec to nevadí, lebo mi ťa všetko naučíme.

Potrebné však je, aby si prešiel sériou našich školení, ktoré sú zamerané na tvorivú hru, rozvoj osobnosti, tvorbu kolektívu, divadlo, psychológiu. Tieto školenia od nás získaš bezplatne.

Preto u nás nemáme animátorov, ale lektorov, lebo každý z nich si týmito školeniami prešiel.

Školenia prebiehajú v Nitre a Banskej Bystrici.

Koľko školení je potrebné absolvovať?

Dve dvojdňové školenia + sústredenie, prípadne jedno celovíkendové (piatok - nedeľa) + sústredenie, závisí to však od pripravenosti a schopností každého lektora.
Termíny najbližších školení:
Pre viac info volajte na: 0904 499 883 alebo pošlite mail na info@bsvp.sk.

Samozrejme si užiješ veľké množstvo zábavy a spoznáš množstvo super ľudí, lebo celý týždeň budeš v rozprávkovom príbehu!