Chcem byť zdravoťákom

Chcem byť zdravotníkom

Škola v prírode predstavuje zotavovacie podujatie, ktoré trvá viac ako štyri dni, a ktoré je určené na rekreáciu detí, posilnenie ich zdravia a zvýšenie ich telesnej zdatnosti. Okrem detí a zodpovedných pedagogických zamestnancov sa jej zúčastňuje aj zdravotník. Zdravotník školy v prírode musí byť odborne spôsobilý, teda to musí byť človek s príslušným vzdelaním. V zmysle § 5 Legislatíva č. 526/2007 Z. z. ním môže byť lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka, zdravotnícky záchranár.
Babylonskú Školu v prírode organizujeme od apríla do júna v týždňových turnusoch a na jeseň v mesiacoch september, október. Ročne sa u nás vystrieda približne 1 800 detí, ktorých bezpečnosť a zdravie je pre nás na prvom mieste. Pridaj sa k nám a staň sa pre deti hrdinom! Ak si kvalifikovaný/á zdravotník/zdravotníčka a chceš sa pridať do našej partie pošli nám informáciu o tebe alebo otázky na info@bsvp.sk. Prípadne nás kontaktuj cez správu na FB.
Zdravotníci majú k dispozícii lekárničku so všetkým potrebným vybavením a liekmi. Nástup do škôl v prírode je pondelok ráno do 9:00 a končí sa piatok doobeda.